Soutěž o benecos kosmetiku na TV OČKO
Ať je zima nebo mráz, vlasy trpí zas a zas

Trusting is good, testing is better

Značka benecos přináší přírodní kosmetiku z Německa dostupnou všem. Bez zátěže na zdraví, na životním prostředí nebo na vaší peněžence. Dnešní doba často nahrává lžím. Informace se na nás valí ze všech stran a je těžké si vybrat, čemu vlastně věřit. Už dávno neplatí, že to, co je kvalitní, musí být nutně drahé. Už dávno neplatí, že když napíšu u kosmetického přípravku “přírodní”, znamená to bez chemie. Jsme rádi, že existují nezávislé organizace, které testují, zkoumají, hodnotí a certifikují. Jedna z takových organizací je i časopis Öko Test. Organizace, která vznikla již v roce 1985 a která se  již přes 30 let drží svého motta: Důvěřuj, ale prověřuj.  Za dobu svého působení otestovali přes 100 000 produktů a služeb. Jsou nezávislí a objektivní. Produkty nakupují anonymně, nechávají je hodnotit v nejlepších laboratořích a na základě přísných pravidel a standardů je hodnotí buď “sehr gut – velmi dobré” nebo “ungenügend – nedostačující”. Zodpovídají se pouze svým čtenářů. Nespolupracují s žádnou politickou stranou, inzerenty ani nejsou poplatni průmyslu. Proto můžeme s velkou radostí a hrdostí oznámit celému světu, že šest produktů značky benecos získalo označení Sehr Gut.

Deo-spray Aloe Vera

Co růží zvou i zváno jinak vonělo by stejně. Často nás lidí ucítí dřív než nás vidí nebo než na ně promluvíme. Máte radši vůni hor, která se mísí s uklidňující vůní levandule a šalvějového oleje nebo “vůni” veřejných dopravních prostředků? Jemné, voňavé, čisté, unisex a ještě k tomu “Sehr Gut”. Bez hliníkových solí. Bezpečné pro každou i pro každého.

Přírodní vůně “Heaven Can Wait”

Když už vonět, tak kvalitně. Vůně “Nebe může počkat” je tvořena pouze vůní z těch nejkvalitnějších esenciálních olejů. Jemný, nevtíravý parfém, jehož hlavu tvoří bergamot a citrón. Srdce parfému bije jasmínem a myrtou. To vše stojí na základě tvořeném santalovým dřevem, vanilkou a styraxovou pryskyřicí. Nebe může počkat, teď je potřeba se navonět “Sehr Gut” přírodním parfémem. 

Řasenka Vegan Volume

Moc nemrkejte, ať nezpůsobíte průvan. Řasenka Vegan Volume umí totiž divy. Leckterá diva by se divila. Ideální pro nositelky kontaktních čoček nebo majitelky citlivých očí. Bez chemických složek, které dráždí oči.

Krémový make up nude

Certifikovaná krása. Je na to papíře, je tomu tak. S krémovým make-upem Nude máte certifikát na “Sehr Gut” pleť. Ideální do kabelky, snadné nanášení, přirozený vzhled a jako třešinka na dortu – bez škodlivých chemikálií.

Lehký make up dune

Řekl vám někdy někdo, že máte pleť jako porcelánová panenka? A vám proběhlo hlavou: “Hm… ale s děsnýma kruhama pod očima.” Pak zrovna pro Vás je naprosto ideální lehký make-up Dune. Je úplně jedno, jestli máte problematickou, načervenalou nebo zralou pleť. Je jedno, jestli jste spala 3 hodinky. S tímhle zázrakem to nikdo nepozná. Všichni jen obdivně vydechnou: “Dneska vypadáš Sehr Gut”.

Rtěnka Watermelon

Meloun. Asi nemá smysl psát, že meloun je zelenina. To ví dnes už asi každý. Nebo že rajče je ovoce. Ale zpět k melounům. Kolik jste jich za letošní léto snědli? A víte kolik kilogramů rtěnky za život sní  průměrná žena? Celkem asi 2,5 kg. Představte si talíř s olovem, trochou parafinu, podivného vazkého oleje a červených brouků. A teď si pro změnu představte talíř se zralým melounem, olivami, avokádem, radost pohledět. Který talíř si vyberete? Lehce transparentní rtěnka s růžovým melounovým nádechem, která navíc ještě díky rozličným přírodním olejům rty vyživuje a zjemňuje. No, není to “Sehr Gut”?

A nejlepší na tom všem je, že i když si koupíte všechny produkty najednou, nemusíte čekat na další výplatu, kapesné, rodičovský příspěvek nebo důchod. Udělejte si radost. Dopřejte si krásné věci, abyste si pak při pohledu do zrcadla mohla říct: “Dneska fakt vypadáš Sehr Gut.”