Koncept Já miluju BIO

Zakladatelem konceptu MilujuBIO.cz, který do ČR a SR distribuuje značky přírodní kosmetiky, je Radim Vítek. Jako olomoucký rodák zachovává část kapitálu na Moravě, kde se nachází sklad, a část v Praze, kde sídlí se svou administrativou. Je jedním z prvních subjektů, který se rozhodl dovézt do „Československa“ přírodní kosmetiku, a v tuto chvíli se svými sedmi značkami z Dánska, Francie, Švýcarska a Británie obhospodařuje téměř 100 obchodů se zdravou kosmetikou, drogerií a výživou v Čechách, na Moravě i na Slovensku.

Radim se o zdravý životní styl zajímal prakticky již od dětství, kdy závodně plaval a kvůli sportu se začal i zdravě stravovat. Po návratu ze studií v USA založil s manželkou jeden z prvních velkých obchodů se zdravou výživou - BIO MARKET VÍTEK. V roce 2009 obchod prodal a začal se věnovat distribuci kosmetických značek do ČR a SR. Od roku 2004 dováží do ČR dánskou přírodní kosmetiku Urtekram, v roce 2014 začal s distribucí dámských hygienických potřeb GIFT PADS, které neobsahují chlor a další chemikálie a zároveň má jejich prodej charitativní přesah. V roce 2017 se portfolio MilujuBIO.cz ustálilo a v současnosti nabízí značky benecos, Couleur Caramel (prémiová francouzská dekorativní biokosmetika), Urtekram (dánská přírodní kosmetika a jídlo), Gift Pads, Alphanova-Montbrun (francouzská kosmetika pro celou rodinu), Naturigin (dánské přírodní barvy na vlasy pro domácí barvení) a švýcarskou Helvetia Natura.

Radim sám má čtyři děti, biokosmetika je běžnou součástí života celé rodiny. V případě nemocí nedá Radim dopustit na koloidní stříbro a přírodní kapky Joalis. Volný čas tráví s dětmi, sportem nebo cestováním.