O nás

KDO JE benecos A JAKÁ JE NAŠE FILOZOFIE

V roce 2008 manželé Stephen a Silvie Beckerovi založili společnost cosmondial GmbH & Co. KG. Oba měli jasnou představu o tom, že jejich přírodní kosmetika musí být přírodní, musí splňovat požadavky na kvalitní kosmetiku a držet krok s dobou a musí být dostupná všem. Začali vyvíjet přírodní kosmetiku, která bude splňovat jejich představy. Tak v roce 2010 v Německu spatřila světlo světa kosmetika benecos. Benecos se rychle stal pojmem i v dalších evropských zemích a v roce 2012 “dobyl” i zbytek světa - naposledy byl představen v Austrálii.

CENY, KTERÉ BAVÍ

Spokojení zákazníci poznali, že BDIH certifikovaná přírodní kosmetika* nemusí být nudná a že se kvalita a příznivá cena nemusí navzájem vylučovat. Díky ekonomickému přístupu k výrobě, díky použití obalů šetrných vůči přirodě a minimálním investicím do reklamy vzniká prostor investovat do vysoce kvalitních ingrediencí používaných v produktech benecos. Z produktů benecos se tak mohou těšit i zákazníci, kteří mají omezené finanční zdroje, a přesto si chtějí dopřát zboží ve vysoké kvalitě.

JDEME S DOBOU

Na podzim roku 2012 jsme na trh uvedli veganskou pečující řadu NATURAL CARE. Zákazníci si ji velice oblíbili, a proto jsme se se rozhodli její nabídku v červnu 2015 rozšířit o nové produkty a vůně a obaly produktů benecos získaly “novou tvář”. Na jaře a na podzim pravidelně rozšiřujeme sortiment. Sledujeme nové trendy, posloucháme přání zákazníků a rozšiřujeme škálu barev i jednotlivých produktů, vždy ovšem zachováváme stejně vysokou kvalitu. Argumenty pro úspěšnou značku: benecos – NA PRVNÍM MÍSTĚ JE ZÁKAZNÍK, POŘÁD (SE) ZLEPŠUJEME

benecos – prostě přirozeně krásná!

KVALITA JE U benecos NA PRVNÍM MÍSTĚ

Naše produkty* jsou certifikovány podle směrnice BDIH pro kontrolovanou přírodní kosmetiku a neobsahují parafíny, parabeny, silikony, PEG či syntetické vonné látky a barviva.

Stejně jako kvalitní ingredience je pro nás důležitá i ochrana zvířat. Je bez diskuze, že pokusy na zvířatech nejsou pro nás, jako výrobce certifikované přírodní kosmetiky, v souladu s naší firemní i životní filozofií.

Produkty benecos nesou pečeť BDIH pro kontrolovanou přírodní kosmetiku*. Jedna z podmínek pro získání certifikace BDIH je, aby se během výroby ani vývoji produktů neprovádělo testování na zvířatech. Navíc jsme na seznamu PeTa pro kosmetiku bez testování na zvířatech.

HAPPY NAILS – VÝJIMKA V NABÍDCE

benecos laky na nehty HAPPY NAILS nemají pečeť BDIH a jsou tedy jedinou výjimkou v našem sortimentu. Úmyslně jsme se takto rozhodli, abychom co největšímu počtu zákaznic umožnili používání laku bez komplikací a zároveň nabídli méně agresivní alternativu. Laky na nehty benecos HAPPY NAILS jsou tedy dostupné v tzv. “5-free” složení. Je už jen třešničkou na dortu, že všechny naše laky jsou veganské. benecos sází na veganské produkty. Tam, kde je to možné bez ztráty na kvalitě, se naše produkty obejdou bez živočišných produktů (např. bez včelího vosku).

Dekorativní produkty benecos a pečující přírodní kosmetika jsou k dostání ve specializovaných obchodech s bioprodukty, přírodní kosmetikou, zdravou výživou, ve vybraných lékárnách, drogeriích a ZDE na našem e-shopu.

*Kromě laků na nehty benecos HAPPY NAILS a doplňků.