KDO JE benecos A JAKÁ JE FILOZOFIE ZNAČKY

V roce 2008 manželé Stephen a Silvie Beckerovi založili společnost cosmondial GmbH & Co. KG. Oba měli jasnou představu o tom, že jejich přírodní kosmetika musí být přírodní, musí splňovat požadavky na kvalitní kosmetiku a držet krok s dobou a musí být dostupná všem. Začali vyvíjet přírodní kosmetiku, která bude splňovat jejich představy. Tak v roce 2010 v Německu spatřila světlo světa kosmetika benecos. Benecos se rychle stal pojmem i v dalších evropských zemích a v roce 2012 “dobyl” i zbytek světa - naposledy byl představen v Austrálii.

CENY, KTERÉ BAVÍ

Spokojení zákazníci poznali, že BDIH certifikovaná přírodní kosmetika* nemusí být nudná a že se kvalita a příznivá cena nemusí navzájem vylučovat. Díky ekonomickému přístupu k výrobě, díky použití obalů šetrných vůči přirodě a minimálním investicím do reklamy vzniká prostor investovat do vysoce kvalitních ingrediencí používaných v produktech benecos. Z produktů benecos se tak mohou těšit i zákazníci, kteří mají omezené finanční zdroje, a přesto si chtějí dopřát zboží ve vysoké kvalitě.

JDEME S DOBOU

V benecosu sledují nové trendy, naslouchají přáním zákazníků a rozšiřují škálu barev i jednotlivých produktů. Vždy se ovšem zachovává stejně vysoká kvalita. Argumenty pro úspěšnou značku: Benecos – NA PRVNÍM MÍSTĚ JE ZÁKAZNÍK, POŘÁD (SE) ZLEPŠUJEME

Benecos – prostě přirozeně krásná!

KVALITA JE U benecosu NA PRVNÍM MÍSTĚ

Všechny výrobky, s výjimkou laků na nehty a dezinfekce, jsou certifikovanou přírodní nebo bio kosmetikou, což zaručuje nejvyšší kvalitu výrobků. Všechny produkty* jsou certifikovány podle směrnice BDIH pro kontrolovanou přírodní kosmetiku a neobsahují parafíny, parabeny, silikony, PEG či syntetické vonné látky a barviva.

Obaly výrobků jsou založeny – všude tam, kde je to možné a rozumné – na sníženém používání plastů, a namísto toho se volí skleněné a papírové obaly.

Stejně jako kvalitní ingredience je pro benecos důležitá i ochrana zvířat. Je bez diskuze, že pokusy na zvířatech nejsou pro výrobce certifikované přírodní kosmetiky, v souladu s jeho firemní i životní filozofií.

Produkty benecos nesou pečeť BDIH pro kontrolovanou přírodní kosmetiku*. Jedna z podmínek pro získání certifikace BDIH je, aby se během výroby ani vývoji produktů neprovádělo testování na zvířatech. Benecos je na seznamu PeTa pro kosmetiku bez testování na zvířatech.

LAKY NA NEHTY

Benecos laky na nehty HAPPY NAILS nemají pečeť BDIH a jsou tedy jedinou výjimkou v celém sortimentu. Je to proto, aby se co největšímu počtu zákaznic umožnilo používat laky bez komplikací a zároveň jim byla nabídnuta méně agresivní alternativa. Laky na nehty benecos HAPPY NAILS jsou tedy dostupné v tzv. “20-FREE” složení. Je už jen třešničkou na dortu, že všechny laky na nehty jsou veganské. Benecos sází na veganské produkty. Tam, kde je to možné bez ztráty na kvalitě, se benecos produkty obejdou bez živočišných produktů (např. bez včelího vosku).

Dekorativní produkty benecos a pečující přírodní kosmetika jsou k dostání ve specializovaných obchodech s bioprodukty, přírodní kosmetikou, zdravou výživou, ve vybraných lékárnách, drogeriích a eshopech.

*Kromě laků na nehty benecos HAPPY NAILS a doplňků.